SAADAME KAUBA ILMA TRANSPORDIKULUDETA!

 

KREDIIT- JA DEEBETKAARTE ON LIHTNE LUGEDA

 

PRAEGU OSKAVAD VARGAD TEIE KAARDI ANDMEID LUGEDA KA KAUGELT, ILMA KAARTI NÄGEMATA.

RFID-VIIPEKAARTIDEGA SEOTUD OHUD

 

Viipekaardid levivad kiiresti ja annavad tarbijale kiire ja käepärase võimaluse maksta kaupade eest kassas, ainult viibates maksekaarti lugeri lähedal. See makseviis ei nõua spetsiaalset kinnitamist ega isegi mitte PIN-koodi sisestamist. Sama tehnoloogia on kasutusel näiteks passides, isikutunnistustes, läbipääsulubades, hotellivõtmetes jne.

 

Vargad suudavad odavate, veebikauplustest vabalt saadaolevate seadmete abil kergesti lugeda kaartide ja passide andmeid ka pika vahemaa tagant. Mõned seadmed suudavad lugeda isegi mitmeid kaarte sekundis. Nende andmete abil saavad vargad kopeerida teie kaardi, teha teie arvel sisseoste, kasutada teie identiteeti või müüa andmeid veebis.

 

Võite seda ise proovida Android NFC-telefoniga ja selle jaoks tasuta saadaoleva Credit Card Reader rakendusega.

Krediit- ja deebetkaarte saab kergesti lugeda ka pika vahemaa tagant.

Praegu suudavad vargad veebist ostetavate seadmete abil kergesti lugeda viipekaartide (krediit-/deebetkaartide) andmeid kasvõi läbi mantli või koti, ilma et ohver juhtunut märkaks. Vargad loevad andmeid ja võtavad seejärel kontolt raha ilma PIN-koodita, ostavad Internetist tooteid kaardiomaniku arvel või müüvad kaardi andmed veebi kaudu maakera teise otsa.

 

Maailmas on sellest probleemist juba palju juttu olnud.

Maailmas on sellest probleemist kõneldud juba aastaid, kuid probleemi tegelik suurus on hakanud ilmnema alles nüüd, kui viipekaardid muutuvad järjest populaarsemaks.

 

Õnneks on kauglugemisvarguste eest end võimalik kaitsta.

Õnneks saate te end kaitsta kauglugemise teel toimuvate taskuvarguste eest. Juba mitu aastat on turul pakutud erinevaid kaitsmiseks ettenähtud tooteid, näiteks RFID-kaitserahakotid ja signaali mitteläbilaskvast materjalist kaitsekaardid.

 

Tõime turule tõhusama ja praktilisema lahenduse. CardProtect on varaste eest automaatselt kaitsev digitaalne kaitsekaart. See uue põlvkonna elektrooniline kaitse aktiveerub varguskatse korral automaatselt, saates häirivaid signaale, mistõttu kaardi kauglugemine ebaõnnestub.

 

Varasemate toodetega võrreldes on selle kaardi eelis terviklikum kaitse, sest kaart annab tänu oma signaaliväljale kaitse kaardi mõlemale poolele, ning loomulikult selle mitmekülgsus. Kaitsekaarti võite kasutada kõikides rahakottides ja selle saab mugavalt ühest rahakotist teise panna, nii et te ei pea loobuma oma lemmikrahakotist.

Cardprotect rfid protection card fits any wallet.

VÕTKE ÜHENDUST

CardProtect/Paysec

Runeberginkatu 49 b

FI-00260 Helsinki, Finland

 

Tel: + 358 41 5353433

myynti@cardprotect.fi

SAATMINE JA TAGASTAMINE

Meie eesmärk on postitada kõik tellimused 1-4 tööpäeva jooksul pärast tellimuse saamist.

 

Tagastatud kauba võtame vastu 30 päeva jooksul pärast tarnimist. Võtke meiega ühendust, et leppida kokku teile sobivas tagastamisviisis.

Cardprotect rfid protection card fits any wallet.
Cardprotect rfid protection card fits any wallet.
Cardprotect rfid protection card fits any wallet.
Cardprotect rfid protection card fits any wallet.